roxy52

Když na NETU použiji mail, vždycky se otevře Windows Mail. Jak mám nastavit, aby se otvíral Gmail?

Nejlepší odpověď
www

Nastavení a nastavit jako výchozí.

Další odpovědi
emba5

Nebo-ovládací panely-Výchozí programy-nastavení výchozích programů

anonym

stačí jen nainstalovat si balík google aplikací – GOOGLE PACK

na adrese http://pack.go­ogle.com/ především zaškrtněte volbu „GOOGLE APPS“, ostatní nejsou nutné pro váš účel. A půjde vám gmail jako výchozí, dokonce najdete i jeho ikonku na ploše