venkovan

Když my muži jsme dětmi celý život, neměly by být v penzionech pro důchodce pořádná pískoviště? Co se v mládí …

Nejlepší odpověď
dudu

Nyní bude poněkud nechutný. Ale když si vzpomenu čím si rádi a často krátí dlouhou chvíli malí kluci, možná namísto pískoviště postačí volnější guma u trenýrek?

Další odpovědi
Drap

Určitě a přimlouval bych se pro přidání skluzavky, pokud možno s výtahem, protože někteří z nás by to nahoru už nezvládli.

briketka10

a že budou společná ?? 😁

Damiana

Myslíš místo otloukání báboviček začít strkat na stará kolena hlavu do písku?

tom004

To si nemyslím. Ti co mohou,se raději přehrabují v „těžce nabytých zlaťácích“,a ti druzí na ten penzion stejně nemají. :)

veruska

Dobrý nápad a děvčata budeme za dozor?