Michal Kole

Když může úřednice za jednu práci mít 2 platy, proč já jsem nemohl mít plat za žádnou práci (podporu v nezaměstnanosti)

Když jsem byl v evidenci na úřadě práce a zaměstnavatelé o mě zájem neměli.

Kdybych dostával nějaké peníze, byl bych klidnější a nemusel jsem skončit v psychiatrické léčebně, čím se můj vstup na trh práce více zkomplikoval.

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/213934-jedna-urednice-dva-platy-za-jednu-praci/

Nejlepší odpověď
Lucijej

Víš co…„kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“