andyana

Když morče pelychá co mu chybí?

Nejlepší odpověď
beer

Zcela jistě mu chybí návštěva veterináře – příčin může být více. Počínaje onemocněním a konče parazity !

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
jáára

morče nikdy nepelichá…

Roman71

Drobné línání je u morčat běžné. Naši dva morčáci (jak ten krátkosrstý, tak dlouhosrstý) denně nějakých pár chlupů ztratí. Je to vidět, když si kteréhokoliv vezmu na svetr a potom se musím odsrstit :)

Kdyby tvé morče línalo víc než je zdrávo a objevovaly se mu holé ostrůvky kůže po těle, je dobré s ním navštívit veterináře. Ten bude vědět rozhodně víc.