Avatar uživatele
loosi

Když mi vykradou auto, rozbijou u toho okýnko, zaplatí to pojišťovna z havarijního pojištění?

Jsem u KOOP a ty mi to nejsou schopný sdělit…takže to zjistím až když to nastane asi..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Otázkou spíš je, proč platíte pojištění, o kterém ani pojišťovna neví, za co jí platíte. Dovedete si představit, jak by to vypadalo, kdybyste od nic skutečně chtěl nějaké plnění?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Loosi, to chce hlavně si pročíst to, co je v pojistné smlouvě drobným písmem. Tam jsou konkrétně uvedené informace, co je pojištěním jištěno a ve výlukách naopak, co pojištěno není. Pokud to ze smlouvy není jasné, mělo by Vám informace poskytnout COOL centrum a pokud se ani tam nedozvíte co a jak, tak v této věci mají velmi dobrý přehled likvidátoři pojistných událostí. Trvejte tedy na tom, že chcete kontakt přímo na likvidátora a tam se informujte.Obecně platí, že havarijní pojištění bez pojištění proti krádeži tuto škodu nehradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud máte v havarijním pojištěno i krádež a vykradení, tak ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Teoreticky ano – záleží ale na smlouvě a potom na dobrém dni likvidátora.
Mimochodem – u rozbitého okénka je zřetelný prvek pro krádež – a to překonání překážky. U vyháčkovaných dveří si akorát mohu utřít nudli u nosu, protože pojišťovna může tvrdit, že jsem zapomněl zamknout dveře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Já tomu nerozumím"nejsou schopný mi to sdělit" .To je podezřelý.Dejte jim jasnou otázku,jestli ANO nebo NE.Mimoto jestli už máte s nima to havarijní uzavřený,tak to máte jasně napsáno ve smlouvě..Nehledě na to,že havarijní můžete mít úplně jinde-tam kde Vám na Váš dotaz jasně odpoví a nebudou se vykrucovat(mě by tohle rozhodně odradilo..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava