savana

Když mi ukradnou kolo před objektem,který je hlídán kamerovým systémem.

Mám nárok požadovat odškodné po majiteli objektu,před kterým mi ukradli uzamčené kolo v kolostavu?Je zde výrazná cedule,že tento objekt je hlídám kamerovým systémem.

Nejlepší odpověď
Salvaje

To asi těžko. On Vám za to kolo neodpovídá… Maximálně můžete chtít, aby spolupracoval s policií a ukázal jim nahrávku…

Další odpovědi
tom004

Pokud kolostav instaloval majitel objektu,tak si myslím,že ano. Možná se mýlím,ale srovnávám to s věšákem v restauraci,kde provozovatel ručí za věci odložené (kabáty,bundy ap.),ale neručí za obsah kapes. Věšák i kolostav beru jako „místo obvykle určené k odkládání věcí“.

jennysh

Nemůžete,podle mě když byl pouze před objektem.