Rommart

Když mi skončila platnost plynové nádrže, co musím udělat aby Felicie byla pro provoz na benzín a tak šel i na STK?

Skončila 10 letá platnost Tlakové zkoušky na Toroidní nádrži(LPG)mé Felicie. Výměna za novou LPG nádrž a následně revize a emise jsou pro mě finančně nedostupné, co musím udělat abych z mé Felicie udělal vozidlo jen pro provoz na benzín a takto šel i na STK??? Díky za Vaše odpovědi.

Odpovědi
anonym

V servisu si nech demontovat LPG – a tuto demontáž potvrdit.
Myslím ale, že pokud tím autem budeš i nadále jezdit, není výměna nádrže tak velkou položkou…