Acer

Když mi selhala zvuková karta, co dál a jde to takto?

Chci jen hrát jednu hru counter strike 1.6, ale selhala mi zvuková karta, a šlo by že bych nějak připojil telefon do bedniček a telefon bych ještě připojil USB do PC, a že by byl slyšet zvuk střílení přes mobil, když nejde zvuk pc tak že by to prostě bylo zapojeno přes mobil.
A nebo nějak podobně?

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak jako selhala zvuková karta? Pokud nefunguje, koupit novou – nedoporučuju kupovat do USB, kupte si nějakou interní – http://www.al­za.cz/zvukove-karty/interni/18848585­.htm
Zkontrolujte si, zda-li na základní desce máte volný slot. Pokud budete kupovat zvukovku do jiného slotu, než PCI, zkontrolujte, zda-li ho Vaše základní deska vůbec má!
Pro běžný poslouchání postačí levné zvukovky, co stojí njaké ty 2–3 stovky. Pokud chcete nějaký lepší zvuk (máte například 5.1 repro, tak to bude chtít něco dražšího).

Přes mobil to určitě nepůjde.