janek66

Když mi přeje kolegyně v práci hezké vánoce-je vhodné k tomuto přání připojit i polibek, nebo ne?

Dnes mi přála mladší kolegyně a tak nějak smutně se dívala když jsem ji potřásl rukou.

Nejlepší odpověď
Jikra

Člověče kolik je ti?Ta na to čekala.Měls jí dát takovýho hubana až by jí prdla guma u kalhotek!

Další odpovědi
hanulka11

To záleží jak se rozhodneš …myslím, že to není nutné ,když to sám necítíš.....ona ovšem možná očekávala......

www

Podle mne ano.
Samozřejmě, nesmíš být „jako puk“ a vrazit jí francouze 😁

anonym

Vy jste mi to ale Janek !
Verte mi, dneska se vam o ni bude zdat.
Ale mate jeste moznost to " dohonit ". Az ji budete prat k Novemu roku. 🙂 A klidne ji polibte dvakrat a reknete , ze to ma jeste za Vanoce. !
P.S. Manzelce doma ale nerikejte , jak vam tady radim. ! -iv-

Drap

Záleží také na tom, jaké jsou v komunitě zvyklosti.

Michal Kole

Ještě něco chytneš, může vzniknout dítě za to to nestojí

Rufus

Jen slušňácký a kamarádský pocel na tvář, pokud se tváří mile a vstřícně…

MILAN1961

TY JSI ALE VÍŠ,VŽDYT ONA NA TO ČEKALA TY NOUMO