Rokio

Když mi někdo začne bezdůvodně nadávat, můžu mu to vrátit, i kdyby to byl třeba učitel, nebo dokonce prezident?

Obrana proti nadávkám za každou cenu

Odpovědi
Šidlo

a už je to tu zas.....vy chcete byť terapeut a toto sa pýtate v 18 rokoch?

schválne sa sami seba opýtajte, čo by urobil sedliak so svojim rozumom?

sesednizkola

Jo muzes, ale primerene. Dobre je podekovat za nazor na tebe a nenechat se vytocit, to je nejlepsi vraceni. Kdyz ti nekdo rekne, ze jsi idiot a ty mu reknes, ze je cura.k , slovni souboj nevyhrajes. Nevyhrajes ani kdyz ho budes ignorovat. Navic prezident ani ucitel, pokud ma svoji praci rad a je alespon trosku normalni, ti nadavat nikdy jen tak nebude.

Kelt

To se ti stalo, že si přišel na Hrad, vyšel prezident a začal ti nadávat a přitom jsi byl oblečený jako jiní a ničím ses nelišil od davu? Nebo se ti to zdálo?

Kyta

Jde oto,zda ty nezačneš první:D