Michal Kole

Když mi někdo smaže otázku, proč nemám v emailu i jméno „Mazala“ ?

Je to opět několik řádek kódu navíc.

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím,kdo Ti smazal tu poslední „otázku“,já to bohužel nestihl,ale vím,že jsem před pár minutami poslal adminům návrh na odstranění Tvého účtu z >Odpovědí.cz<.

Další odpovědi
anonym

Michale, když chceš jméno, máš ho mít. Mažu Ti za dnešní večer už 4. otázku a pokud toho nenecháš, tak budeme pokračovat dál.
Doplňuji:
Michale, víš, ta Tvá dnešní super akce mi připadá jako dobrovolná „sebevražda“. Tobě se nejspíš stýská po dalším banu. Děláš úplně všechno proto, aby se admin konečně naštval a dal Ti ho.

quentos

A k čemu by to bylo? Vedlo by to leda k útokům ze strany „poškozeného“ na mazalovu adresu. A vzhledem k tomu, že smazání otázek má na starosti admin (stříbrní a zlatí je jen nahlašují, tedy „postupují“ adminovi), nemusíš se bát, že by byla otázka smazána neprávem. Pokud na nahlášené otázce admin neshledá nic závadného, vrací ji.

Robert_PM

Jdi pryč, Michale Koleso. Nikdo Tě tu nechce.

anonym

Hele, hrdino z Hrdinů, nebudeš mít zase reakci na stres? Že bys vzal boxera a vyrazil na pracák?:-)