Matthew

Když mi někdo smaže otázku, přijdu o body, která ta otázka obsahovala ? :)

Myslím tím body za: „Zajimavá otázka“ :)

Nejlepší odpověď
Funna

jj..přijdeš…

Další odpovědi
anonym

ano, to se týká i odpovědí
Doplňuji:
v praxi to zažiješ, pokud nějaký stříbrný, zlatý zhodnotí neadekvátnost otázky.

muhamed

ano

briliant

Ano.

Sůwa

Právě jsem o nějaký bodík přišla, ale tentokrát je to mazání skoro jako podepsané jedním týpkem s „X“ 😁

briketka10

můžeš otázku vložit znovu a znovu, dokud to mazače neotráví :))

anonym

a propó, a taky se nesmíš dotkout zdejšího guru X a jeho nohsledů