Hakunamatata

Když měl někdo několik pohřbů a má několik hrobů, jak poznám, kde skutečně leží?

Významné osoby měly někdy více pohřbů – např. v místě, kde zemřely, pak v hlavním městě a pak třeba v místě kde se narodily. Při každém pohřbu vznikl hrob – jak poznám, ve kterém skutečně tělo leží?
Jak ty jednotlivé pohřby provozovali? Pohřbili prázdnou rakev?

Nejlepší odpověď
Drap

Máš to popletené. I významné osobnosti byli pochovány jen do jednoho hrobu. Později mohou být ostatky přeneseny do hrobu jiného. Neznám žádnou osobnost ani neosobnost, která by byla pochována v několika hrobech.