Když mě baví na PC psaní všemi deseti prsty, mohl bych se tím taky někdy v budoucnu živit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To by mě taky zajímalo. Mě zase baví psaní dvěma prsty, třeba bych se tím taky moch někdy v budoucnu živit. Zajímalo by mě kolik by to tak asi neslo, doufám že mi nabídnou aspoň pětinu toho co tobě.

Další odpovědi:

Bronzový

Je spousta povolání, kde se můžeš živit deseti prsty.
Doplňuji:
bolka> Jaké dva prsty máš na mysli? To je důležitá otázka. Za dva prostředníčky ti víc, jak pětinu nenabídnou.

pokud si uděláš zkoušku (certifikát) od státu, můžeš dělat soudní zapisovatelku.

Bronzový

Ano, jsou povolaní, která to vyžadují....

Zlatý

Musí tě bavit i něco jiného, než jen psaní všemi deseti.

Zlatý

Tento způsob psaní ovládá kdejaká sekretářka. Ovšem ta většinou musí mít i přednosti zcela jiné.
Ty se tím uživíš proto jen těžko ;-).

Pokročilý

Tak mužeš dělat v kancelaři, sepisovat něco, psat knihy nebo članky. Ale malo kdo dělá praci kterou by chtěl nebo by ho bavila.

Diskuze k otázce

Bronzový

david22

bolak: sorry za ten překlep :)

Zlatý

bolak

Omluva se přijímá.

Prsty dva, který přesně to se takhle nedá říct, já je střídám, když se unavěj.

anonym

taky píšu jako blesk - semtam uhodím

Zlatý

bolak

:)

Zlatý

Sůwa

pro >bolak< : zkus to u policie, tam se víc než dvěma prsty nikdy nepsalo, ale asi máš pro jejich potřeby moc vysoký IQ :-).

Zlatý

bolak

to asi jo, metr vosumdesát a kousek

Bronzový

Wang

Pro tu policii bys se dvěma vybranýma prstama mohl dělat placenýho provokatéra.
A svoje vysoký IQ pak používat k bezpečnému opuštění míst s takto nově vzniklou a vyhrocenou atmosférou.

Zlatý

bolak

Já sem dělal kdysi provokatéra pro policii. Šli sme jednou s kámošem z hospody, já se tak prohraboval v baťohu jestli sem náhodou něco nezapomněl, a najednou vidím dva policajty vopřený vo kapotu jak bedlivě sledujou okolí, tak mě napadla taková srandovní věc... šel jsem, šel jsem, a když sme byli dva metry od nich, tak sem se otočil na kámoše a zařvlal BACHA POLDOVÉE! a pak sem zdrhal vo sto šest :))) ale kámoš chudák na tohle nebyl připravenej a hned ho lapili. To už já byl ale dávno za horama.. pak ho samozřejmě zase pustili, když ho legitimovali a vyslechli a prošacovali nebo kdo ví co tam s ním dělali, von vo tom nechtěl moc mluvit :)) a byl na mě naštvanej, přiom nic neproved, takže mu nic nemohli udělat...prostě nerozumí legraci, jinak si to neumím vysvětlit

Zlatý

mosoj

Na každého jednou dojde ! I na dvorní šašky.

Zlatý

bolak

Copak, přál bys mi něco ošklivého? :)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.