Avatar uživatele
panxnotdead

Když máte přítelkyni nebo přítele, jak často mu říkáte, že ho milujute?

A myslíte si, že ten kdo miluje víc prohrává, protože to toho 2 nebaví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Říkám často a On říká také. A nejen to klasické: Miluji tě – je fajn, když slyšíš i něco jiného. Je pak vidět, že partner o vašem vztahu fakt přemýšlí a „neklišuje“. Třeba – Jsem s tebou šťastný a nedokážu si bez tebe představit svůj život. – Ten, kdo tohle nejen říká, ale i se podle toho chová, ten se určitě nepřetvařuje. A když „víš“ koho a proč máš rád, ani tě nenapadne uvažovat o tom, že jsi ve vztahu za toho, kdo dává víc – ve vyrovnaném partnerství je to stejně tak půl na půl.
Partneři by se měli vzájemně podporovat a dávat si lásku najevo nejen tehdy, když je to „popadne“, ale měli by se umět vcítit do potřeb toho druhého – kdy on „to“ potřebuje od svého miláčka slyšet. A takoví lidé pak neuvažuji o tom, že by mohli prohrát. Nehrají hry, milují se navzájem – zkrátka – nejsou soupeři, ale partneři. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

když miluješ toho pravého, tak to baví oba
a kdy si to říkáme- třeba několikrát za den , podle situace
Doplňuji:
je to ale manžel

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Několikrát za den. V lásce buď prohrávají, a nebo vyhrávají vždy oba dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak často, jak často cítím potřebu to partnerovi říkat.
Z druhé části otázky jsem poněkud rozpačitá – jak se dá změřit, kdo z partnerů má rád více a kdo méně? Není to přece o tom, kdo víckrát dokáže říci: Miluji Tě. Můj partner šetří svými vyznáními jako šafránem a přesto jsem si jistá, že mne hluboce miluje. Kdo skutečně miluje, ten dává a neměří. Nečeká, co mu bude vráceno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

neumim to rict,ale partner mi to rika.ja mu to rikam pohlazením.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek