Kai

Když máte nohy obalené tukem a začnete běhat sprinty, bude to ze začátku pomáhat, nebo ne?

Doplňuji:
Co si mám představit pod tím aerobním režimem? :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Sprinty nejsou vhodné. Spíš běh vytrvalostního charakteru v aerobním režimu.
Doplňuji:
Neběhat ( necvičit) na kyslíkový dluh !!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­erobn%C3%AD_cvi%­C4%8Den%C3%AD

Není na tom nic k smíchu.

Další odpovědi
Watermole

Myslím, že si je tím spíš zpevníš, určitě bych k běhu přidala zdravý jídelníček :)

led

Takéto nohy potrebujú postupnú záťaž, nie hneď šprint.
To znamená najprv chôdza, zrýchlený krok, indiánsky beh (chvíľku v pokluse, chvíľku krokom a striedať) ľahký beh na krátku vzdialenosť (postupne vzdialenosť predlžovať) a až si srdce zvykne na záťaž, pľúca sú schopné dodávať dostatok kyslíka možno začať so šprintom.
Ako hovorí mosoj: najprv dychové cvičenia , rozcvičiť a uvolniť telo – aerobný režim a až potom trénovať behanie.
Ak človek nevie dýchať, beh mu nepomôže, skôr mu ublíži.