luckáá

Když máte možnost výběru jdete raději po schodech nebo jedete raději výtahem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

jedu výtahem

ono do 8 patra se chodí blbě a s nákupem ještě hůř

Další odpovědi
Yap

jdu po schodech

Záleží na tom do kterého patra se chci dostat a jak moc spěchám.

Hamon

jdu po schodech

Doplňuji:
Málokdy jdu víc než tři, čtyři patra. A čekat, než výtah přijede, doufat, že se do něj vejdu (ne, nejsem tak tlustý, ale ne vždy přijede prázdný), občas zastavuje v každém patře… Pěšky je to rychlejší.
Ale nedávno jsem neodolal a vyzkoušel jsem si paternoster :)

brillant

jedu výtahem

anonym

jdu po schodech

Pokud chodíme ke známým, kteří bydlí do čtvrtého patra, jdu po schodem, do vyšších pater už jezdím výtahem.

badisko

jdu po schodech

Jak kdy .. v ankete ti chybi klasicky jina moznost .D 1–4 jdu po schodech nebot se mi nechce cekat na vytah pokud je vyse a pokud je to vys tak tedy vytahem .....nicmene jsem vytah uz dlouha leta nepouzil …:D protoze se nachazim v mistech kde vyskove budovy nejsou … tak max eskalator a v nakupnim centru :D a ten mam take dost z ruky …:D

Klára K.

jdu po schodech

Doplňuji:
Po schodech, protože jsem mírně hyperaktivní a po schodech je to rychlejší, zvláště, když je vyběhnu ob dva.

beer

jedu výtahem

Nohy už mně tolik neslouží a ta se svezu ))

Razza

jdu po schodech

Do dvou pater skoro vždy po svejch, ale do 3 a víc se už radějc svezu 😁

Awe

jdu po schodech

Poklička

jedu výtahem

Dumbo

jdu po schodech

Karol73

jdu po schodech

colette

jdu po schodech

zavinac

jedu výtahem

edeltrudak

jdu po schodech

Krakis

jdu po schodech

Jelikož jsem výtahář,chodím raději pěšky…