Zlatý

Když máš talent, synku, zase se neubráníš?

Na Česko se řítí další talentové show a není před nimi obrany. Brzy se bude tančit všude, taky zpívat, žonglovat, hrát na pilu a brnkat na nervy?

Přihlasme se všichni do jednoho, před obrazovkou nebude živáčka, který by se na soutěžící (na nás) díval. Sledovanost se sníží, zmizí reklama, sponzoři rovněž, neúspěšné talenty se vrátí domů, přestanou bažit po slávě.

Budete se na všechno dívat? Jaký máte na tyto televizní akce názor?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ja jsem obcas koukala na superstar,az jsem se divila kdo vsechno je ochotny pro par minut pred kamerou ze sebe udelat blazna.Tim nechci rict ze by nekteri jedinci zpivali az tak spatne,sama zpivam vic nez mizerne,ale to co nekteri predvadeli nebylo ani tak o zpevu,ale o jejich touze se zviditelnit at to stoji co to stoji.
Na druhou stranu-kde je dneska Horvath,a jini krome Langerove?

Další odpovědi:

Bronzový

Tak tyhle typy programů nesleduju.

Annas a co když právě naopak zaujmeme? já mám hlas jako vrána a kdybych začla zpívat tak mně obodují že jí umím napodobit

Zlatý

I když nelze 100 % říci " Jaká je poptávka taková je nabídka" ( ta manipulace tady je)
tak kdyby po tom lidé tolik nebažili, pořady tohoto typu vymizí. Já ani nevím jak se který jmenuje ( některé jsem vůbec neviděl)i když na finále zpěváků jsem se díval tam to již nějakou úroveň mělo.

Jsou to přehlídky lidské,čí jiné, hlouposti,naivity.
Je jasné, že se vždy v tom šmelcu najde několik lidí,kteří jsou dobří.Ale čekat,až se někdo takový objeví......
Určitě se to líbí.Obecně.Jinak by se to nedělalo.Velmi se mi zamlouvají porotci,s těmi vážnými obličeji,erudovaným hodnocením,tou vůlí a ochotou najít toho,tu,ty nejlepší.A mají to těžké,vždyť všichni jsou skvělí.
Tak mít skrytou kameru + mikrofon v jejich šatně.Porotců. To by byla teprve zábava.

Zlatý

Tyto pořady mne vůbec nezajímají.

Pokročilý

Zatím jsem u nás nic podobného neviděla, tak se na to podívám i když pochybuji, že to dosáhne úrovně originalní britains got talent.
Jinak mi přijde trapné jak se televize přebíjejí (jedna Big Brother, druhá Vyvolení, jedna Talentmania, druhá .. )
Člověk je z toho kolikrát tak zmatený a otrávený, že nekouká ani na jedno..

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Buraku, rozesmála jste mě. Dík.

Zlatý

kropitko

souhlasím .............jenom samé kraviny

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.