Avatar uživatele
cippi

Když mám zapínání u náušnic zakončené puzetkou, je vhodné s nimi i spát, případně provádět i ostatní běžné aktivity?

Nebo je lepší si je každý den sundávat a opět nasazovat, nemohou se tím nějak poškodit / opotřebovat?
Doplňuji:
Ještě bych měla dodat, že jsou navíc trochu delší, takové vysací…

Upravil/a: cippi

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? manon před 4107 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Je to na Vás. Pokud Vám to nevadí, klidně s nimi spěte. Já bych je sundával, moc praktické to totiž na noc asi není. Opotřebení se myslím nemusíte bát.
Doplňuji:
Tak delší byste asi měla sundávat.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Já bych dobrovolně neusnula ani v peckách, natož ve „visákách“. Jednou se mi to stalo, lehla jsem si na bok a ten vyčnívající konec jsem si docela bolestivě zapíchla do kůže – jako špendlík. To mě odnaučilo spát v náušnicích všeobecně.
Záleží pochopitelně na materiálu, ale na noc je stejně lepší takovéto náušnice sundávat, puzetky při spaní „rády“ sklouznou a pak v peřinách ztratíš i náušnici. A ty běžné aktivity – proč ne, ale nejsou moc dobré hlavně do bazénu (zase ten materiál – zlato nebo stříbro nevadí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Já bych nepodceňovala opotřebení závěsu – měla jsem krásné náušnice (zapínání normální), kdy se mi časem prodřel závěs delšího visacího přívěsku – to houpi houpi dělá své a v noci je teprv šrumec – odepínala bych na noc…

Málem jsem nakonec jeden ten přívěšek ztratila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jedine nausnice na sroubek.uzetky mi vadi.jsou neprakticke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Pokud ti nepřekáží a puzetka nesjíždí, nechávala bych si je.
Z jakého mater. puzetka je? A je pouze nasouvací nebo šroubovací?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cippi

No já mám klasické stříbrné náušnice a zapínání je jenom nasouvací, právě proto mám obavu, aby se mi to při každodenním sundávání a nasazování nějak neošoupalo, že by to potom už pořádně nedrželo…

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

terry,puzetka je vzdy nasouvací.na sroubek by tu neresila.

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek