cippi

Když mám zapínání u náušnic zakončené puzetkou, je vhodné s nimi i spát, případně provádět i ostatní běžné aktivity?

Nebo je lepší si je každý den sundávat a opět nasazovat, nemohou se tím nějak poškodit / opotřebovat?
Doplňuji:
Ještě bych měla dodat, že jsou navíc trochu delší, takové vysací…

Odpovědi
Pájo

Je to na Vás. Pokud Vám to nevadí, klidně s nimi spěte. Já bych je sundával, moc praktické to totiž na noc asi není. Opotřebení se myslím nemusíte bát.
Doplňuji:
Tak delší byste asi měla sundávat.

Damiana

Já bych dobrovolně neusnula ani v peckách, natož ve „visákách“. Jednou se mi to stalo, lehla jsem si na bok a ten vyčnívající konec jsem si docela bolestivě zapíchla do kůže – jako špendlík. To mě odnaučilo spát v náušnicích všeobecně.
Záleží pochopitelně na materiálu, ale na noc je stejně lepší takovéto náušnice sundávat, puzetky při spaní „rády“ sklouznou a pak v peřinách ztratíš i náušnici. A ty běžné aktivity – proč ne, ale nejsou moc dobré hlavně do bazénu (zase ten materiál – zlato nebo stříbro nevadí).

manon

Já bych nepodceňovala opotřebení závěsu – měla jsem krásné náušnice (zapínání normální), kdy se mi časem prodřel závěs delšího visacího přívěsku – to houpi houpi dělá své a v noci je teprv šrumec – odepínala bych na noc…

Málem jsem nakonec jeden ten přívěšek ztratila…

pizlicka

jedine nausnice na sroubek.uzetky mi vadi.jsou neprakticke.

terry

Pokud ti nepřekáží a puzetka nesjíždí, nechávala bych si je.
Z jakého mater. puzetka je? A je pouze nasouvací nebo šroubovací?

cippi

No já mám klasické stříbrné náušnice a zapínání je jenom nasouvací, právě proto mám obavu, aby se mi to při každodenním sundávání a nasazování nějak neošoupalo, že by to potom už pořádně nedrželo…

pizlicka

terry,puzetka je vzdy nasouvací.na sroubek by tu neresila.