tessík.123

Když mám windows xp a potřebuju udělat výstřižek jak to mám udělat? zkoušela jsem alt+printscreen ale nefungovalo to!

Prosím poraďte :)

Nejlepší odpověď
www

Ale jde to. Stačí stisknout printscreen, přejít do Malování a tam zvolíš Vložit 😉.
Doplňuji:
Samozřejmě, jak poté uvidíš obrázek, můžeš s ním dál pracovat a na úplný závěr zvolíš uložit (kam).

Další odpovědi
Earl Sin

Print screen, spustit malování, Ctrl+V, vybrat co potřebuji, Ctrl+C, spustit další malování, Ctrl+V, uložit ve vhodném formátu (JPG)

balca

stáhni si greenshot to je perfektní aplikace.