Michal Kole

Když mám v papírech od ČSSZ,"pracovní schopnost klesla o víc 70% a jsmem neschopný práce i za zcela mimořádných podmínek

co to znamená, když se to přeloží z právního jazyka zákona do jazyka laika či zaměstnavatele ?

Co můžu dělat v těch 30% zbývajících procentech ?

Nejlepší odpověď
beer

Zkusit třeba najít nějaký přivýdělek, snad práci z domu. Tady ale pozor, řešeno to bylo mnohokrát i zde.
Nebo roznos letáků atd. Tady bys ale pravděpodobně nejprve musel trochu více dbát o svůj zevnějšek, hygienu ap.
Hlavně však musíš chtít a přizpůsobit se i věcem, které nemáš jaksi zažité.

Další odpovědi
quentos

Víc než 70 není 70… třeba je to v Tvém případě 100 … to je taky víc než 70 … nebo i 120 :{)>