Kdyz mam v aute poklesy v otackach muze mi nekde necekane chcipnou auto a nastartovat bez automechanika by bylo nemozne?

Doplňuji:
Jela bych s nim 50 km jen do ostravy do shopingparku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to Vám může chcípnout i bez poklesu v otáčkách. Pro tu příležitost vozím vždy lano, ne na oběšení .-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Samozřejmě. A stejně pravděpodobné jsou i ostatní varianty, tj. že auto nikdy nečekaně nechcípne a nebo že nečekaně chcípne a přesto jej bez problémů nastartuješ.

Stříbrný

poklesy v otáčkách nemají přímo nic společného se startováním...nějak nedefinuješ čemu říkáš pokles v otáčkách...z jakých hodnot, na jaké...jen takovéto že se pohne ručička otáčkoměru, ale auto "jede poměrně" v pohodě, ještě neznamená, že to zdechne...problém může být kdekoliv...od klapky, po výfuk...takže je jen na tobě, jestli to riskneš a někam se vydáš, a budeš vědět, že pokud auto umře, budeš se mít jak dostat domů a budeš mít jak odtáhnout auto...nikdo ti nezaručí, že dojedeš, protože tvůj dotaz je podobný, jako kdybych se zeptala: bolí mě hlava, co mi je?...na tohle se dá odpovědět jen jedno - zajdi k lékaři..takže pro tebe - zajeď do servisu...

Bronzový

S takto poškozeným vozem je lepší nevyjíždět....si představ, že ti chcípne v noci uprostřed lesa kde není velký provoz a není signál mobilního operátora a do nejbližší vesnice 25 km. Co budeš dělat?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.