RadaBrysova

Kdyz mam v aute poklesy v otackach muze mi nekde necekane chcipnou auto a nastartovat bez automechanika by bylo nemozne?

Doplňuji:
Jela bych s nim 50 km jen do ostravy do shopingparku

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak to Vám může chcípnout i bez poklesu v otáčkách. Pro tu příležitost vozím vždy lano, ne na oběšení .-))

Další odpovědi
cochee

Samozřejmě. A stejně pravděpodobné jsou i ostatní varianty, tj. že auto nikdy nečekaně nechcípne a nebo že nečekaně chcípne a přesto jej bez problémů nastartuješ.

Funna

poklesy v otáčkách nemají přímo nic společného se startováním…nějak nedefinuješ čemu říkáš pokles v otáčkách…z jakých hodnot, na jaké…jen takovéto že se pohne ručička otáčkoměru, ale auto „jede poměrně“ v pohodě, ještě neznamená, že to zdechne…problém může být kdekoliv…od klapky, po výfuk…takže je jen na tobě, jestli to riskneš a někam se vydáš, a budeš vědět, že pokud auto umře, budeš se mít jak dostat domů a budeš mít jak odtáhnout auto…nikdo ti nezaručí, že dojedeš, protože tvůj dotaz je podobný, jako kdybych se zeptala: bolí mě hlava, co mi je?…na tohle se dá odpovědět jen jedno – zajdi k lékaři..takže pro tebe – zajeď do servisu…

NikkiHeat

S takto poškozeným vozem je lepší nevyjíždět…si představ, že ti chcípne v noci uprostřed lesa kde není velký provoz a není signál mobilního operátora a do nejbližší vesnice 25 km. Co budeš dělat?