Když mam studentský účet, lze na něj posílat peníze?

Ahoj, mam založený účet asi cca od 13 let, je to takzvaný studentský účet, kde se neplatí úroky. A máte omezený limit - můžete třeba týdně vybrat 2000 Kč, nemůžete platit přes internet online a v obchodech. A já se přihlásil na jednu stránku, kde si na svůj web dám reklamu a za klik mi za ní platí a už jsem na sbíral určitou částku k vyplacení.A chci si ji nechat vyplatit na ten účet a teď tam chtějí jméno, příjmení, bydliště atd..., banky - to znamená jako např. ČSOB? -, IBAN- číslo účtu, E-mail(PayPal) ptal jsem se jich a říkali, že PayPal nemusím mít, tak tam mam napsat normálně svůj e-mail, co používám? A tak se ptám, jestli mi tam ty peníze můžou bez problému poslat. Účet založen v České spořitelně.

Když mam účet do 15 let, lze na něj posílat peníze?

Odpovědi:

Zlatý

Pokud jim poskytneš potřebné informace, neni žádný problém převést peníze z účtu na účet.

Bronzový

Účet který popisuješ je nějaký divný/nestandardní. Taky jsem měl studentský účet u ČS a rozhodně jsem neměl zakázáno platit online ani v obchodech. Takže teoreticky můžeš mít zablokovány i příchozí platby z jiných než povolených účtů (rodiče). A třeba taky ne, to zjistíš ve smlouvě.

Zisky z reklam musíš na konci roku doložit v daňovém přiznání. A projdi si jejich podmínky, silně pochybuji, že dovolují takto vydělávat osobám mladším 18 let.

Jinak co se týká údajů, nevím jakou používáš reklamní službu, ale dej si pozor, abys o sobě nepsal víc informací než je zdrávo = aby to nebyli nějací podvodníci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.