Avatar uživatele
Pokročilý

Když mám trvalé bydliště v Šumperku ale bydlím v Hradci Králové.mohu si vyřídit živnost a ostatni věci i v HK ???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ano můžeš si ho vyřídit i v Hradci

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

No, nevím jak je to se živností, ale např. když se má člověk zaevidovat na pracáku, lze to jen v místě trvalého bydliště. Dtto např. ČSSZ.


Avatar uživatele
Zlatý

Potvrzuji spránou odpověď Panenky a připojuji ´důkaz´...

--------------
§ 71/1 Místní příslušnost

PODÁNÍ podle živnsotenského zákona lze učinit u KTERÉHOKOLIV obecního živnostenského úřadu (...)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zivnost/cast 6.aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.