hanayka

Když mám tarif na volaní, např. od O2, můžu mít internet od Vodafone?

Chtěla bych si zařídit internet v mobilu od vodafone ale mam tarif na volani od jinud nevadí to?Můžu mít i tak internet od vodafone?
Otázka:Používate internet v mobilu od vodafone?Jste spokojeni?

Nejlepší odpověď
zelí

Ne,nevím o co jde.

Jako mít na 1 simce 2 operátory a od jednoho mít volání a od druhého internet? Ne to určitě nepůjde. Potřebujete 2 simky.

Další odpovědi
anonym

Ne,nevím o co jde.

anonym

Ne,nevím o co jde.

Nepoužívám internet v mobilu.Zeptej se na to operátora,vždyť to není tak těžké.