Avatar uživatele
Michal Kole

Když mám propustku z psychiatrické léčebny a nevrátím se jak se postupuje? Za jak dlouho mě začnoe nahánět policie ?

Jak vypadá propustka třeba na víkend, když už je stav stabilizovaný a lékař si je jistý, že nebudu nebezpečný sobě a okolí a riskne to a dá mi propustku.

Píše se tam i hodina návratu?

Co když mi ujede vlak/autobus a musím čekat na další a nestihnu se vrátit včas ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Robert_PM

Buď bez obav. První půl rok budeš bez vycházek. Nedostaneš se k internetu, bude Ti dobře, nám bude dobře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Pošlou pro tebe zvláštní jednotku a vykopou kolem tebe vodní příkop..a budeš v pasti!

Né, teď vážně, Michale za co tam seš?
Mně připadáš jako vcelku normální inteligentní mladý muž…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

Nepustiť.
Čo keď skočíte do hlbokej vody?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Michale neboj v Dobřanech je dobře, zajdeš si Na Růžek na pivko a vycházy jsou každou neděli.
Já jsem byl v Dobřanech skoro dva roky. Jen je rozdíl v tom, že já jsem to měl Na Růžek kusek a ty budeš šlapat od Chlumčan delší štreku.
Když se nevrátíš přijede pro tebe sanita to bylo běžné každou neděli, že po Dobřanech někoho zháněli.
Když jsem tam byl já tak pro mně by si dojela vojenská eskorta,nebo posáďák s lítačkou, páč já jsem tam byl u ÚV 9675 u dělostřelců jako řidič. :)
Doplňuji:
Jo ještě bych zapomněl , koupání máš celkem blízko. V Chlumčanech u keramičky, je tedy otázkou jestli do toho vlezeš, už před těma 29 lety když jsem v Dobřanech sloužil to tam byl pěkný humus.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek