Michal Kole

Když mám propustku z psychiatrické léčebny a nevrátím se jak se postupuje? Za jak dlouho mě začnoe nahánět policie ?

Jak vypadá propustka třeba na víkend, když už je stav stabilizovaný a lékař si je jistý, že nebudu nebezpečný sobě a okolí a riskne to a dá mi propustku.

Píše se tam i hodina návratu?

Co když mi ujede vlak/autobus a musím čekat na další a nestihnu se vrátit včas ?

Nejlepší odpověď
Robert_PM

Buď bez obav. První půl rok budeš bez vycházek. Nedostaneš se k internetu, bude Ti dobře, nám bude dobře.

Další odpovědi
bolak

Pošlou pro tebe zvláštní jednotku a vykopou kolem tebe vodní příkop..a budeš v pasti!

Né, teď vážně, Michale za co tam seš?
Mně připadáš jako vcelku normální inteligentní mladý muž…

arygnoc

Nepustiť.
Čo keď skočíte do hlbokej vody?

Ar

Michale neboj v Dobřanech je dobře, zajdeš si Na Růžek na pivko a vycházy jsou každou neděli.
Já jsem byl v Dobřanech skoro dva roky. Jen je rozdíl v tom, že já jsem to měl Na Růžek kusek a ty budeš šlapat od Chlumčan delší štreku.
Když se nevrátíš přijede pro tebe sanita to bylo běžné každou neděli, že po Dobřanech někoho zháněli.
Když jsem tam byl já tak pro mně by si dojela vojenská eskorta,nebo posáďák s lítačkou, páč já jsem tam byl u ÚV 9675 u dělostřelců jako řidič. :)
Doplňuji:
Jo ještě bych zapomněl , koupání máš celkem blízko. V Chlumčanech u keramičky, je tedy otázkou jestli do toho vlezeš, už před těma 29 lety když jsem v Dobřanech sloužil to tam byl pěkný humus.