hubickova

Když mám poslat životopis a dotazník ve formátu XLS a nebo starší verzi,co to je?

Co si mám stáhnout do počítače,abych ten formát měla?

Nejlepší odpověď
abendsbrot23

XLS je formát dokumentu vytvořeného v Excelu.

Další odpovědi
anonym

Buďto si kup MS Office (program Excel) a nebo si stáhni Office Libre (program Calc) – https://cs.li­breoffice.org/ .

cochee

Mate mě to „nebo starší.“ Formát xls právě je ten starší (nic staršího už není), novější formát je xlsx, v něm ukládá automaticky Excel 2007 a novější, ale lze jim nařídit i ukládání v tom starším xls formátu.