bolak

Když mám nápad na mobilní aplikaci, a budu to chtít nechat v budoucnu zrealizovat, na koho se pak obrátit?

Chtěl bych si nechat naprogramovat aplikaci, a to tím způsobem, že prostě nechci nic řešit, jen bych to zadal nějaké firmě, která se tímhle zabývá, ta by to naprogramovala přesně tak jak já bych zadal, naúčtovala by si cenu a aplikace by byla moje. Jde to takhle?

A pokud jo, tak na jakou firmu se obrátit? Nechci aby mi to dělal nějakej studentík, kterej by to pak ukrad a řek že je to jeho, anebo mi to naprogramoval a pak by naprogramoval to samé na svoje jméno a ještě lepší a vydělával by na mém nápadu.

A jak se pohybují ceny za takovou věc? Byla by to jednoduchá na půl aplikace, na půl hra, možná placená, možná by se to financovalo z reklam (tam ale zas nevím, kolik by to muselo mít uživatelů, aby se to uživilo..) Stačí mi orientačně, jestli jsou to tisíce, desetitíce, nebo víc..a jestli je potřeba pak platit další poplatky, za nějaké umístění někde v tom google vyhledávači aplikací, nebo už by to pak bylo bez dalších nákladů.

Odpovědi
dubraro

Možná bys mohl zkusit hledat partnery v nějakém coworkingovém centru. Třeba TechSquare.