Blbecz

Kdyz mam najemni smlouvu na dobu urcitou do 10/2014 muzu byt vratit drive

Mam ve smlouve napsano toto Podnajemni smlouva se uzavira na dobu urcitou od 1.10.2013 do 2.10.2014 pokud se strany dohodnou 2 mesice pred skoncenim doby najmu na pokracovani smlouvy bude toto smlouva prodlouzena o dalsi rok formou dodatkem. Podnajem bytu zanikne: -uplynutim doby na kterou byl sjednan -Pisemnou dohodou smluvnich stran -pisemnou vypovedi v jednomesicni vypovedni lhute -pisemnou okamzitou vypovedi v pripade hrubeho poruseni teto smlouvy """"" Chci byt vratit co nejdrive 25.2.2014 mam platit dalsi najem za tento byt a majitel ma kauci 15.000kc ale ja uz mam jiny byt vetsi........­..DEKUJI ZA INFO

Nejlepší odpověď
zzzzz

Vždyť to tam píšeš písemnou výpovědí v jednoměsíční lhůtě. Nebo se jedině dohodnout s pronajímatelem na ukončení nájmu dřív.