Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

když mám na internet mobilní připojení a mám tam kopii simky ..

když mám na internet mobilní připojení přes modem a mám tam kopii simky tak můžu jít zdarma na internet v mobilu? Myslím jako že když mám internet v počítači placený tak jestli mohu jít na internet i v mobilu.
Doplňuji:
takže nemohu být z jednoho telefoního čísla na internetu na počítači i na telefonu. Mohu být tedy jen na počítači. Chápu to správně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Moc sice nerozumím..
Pokud máš internet doma, přes modem, tak můžeš na svém PC se tam připojovat. Mobilem se dostaneš jen na placené připojení od operátora, nebo zdarma na WiFi. Pochopitelně, máš-li doma i wifirouter, nebo tvůj modem WiFi poskytuje, mobilem se připojit můžeš a neplatíš.
Doplňuji:
Jistě – tvůj mobil můsí mít wifi připojení !

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Tak mi to nedalo a zavolala jsem operátora, v mém případě Vodafone. Operátorka mi sdělila, že pokud budu mít vhodný mobil a nechám si ho na internet nastavit, tak mohu požívat SIM třeba i střídavě ve stolním PC i v mobilu.
Doplňuji:
Budeš připojena tam, kde bude vložena SIMka. Takže buď v mobilu, nebo v modemu pro PC a to pokaždé se stejným číslem. Obojí najednou nelze.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já otázce asi rozumím a už jsem o tom přemýšlela, jenže na mém mobilu to vyzkoušet nelze. Zřejmě chceš prostě tu SIMku vložit do mobilu, ano? Teoreticky by to jít mělo, ale lepší bude se zeptat u operátora.

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek