novinář

Když mám DPČ na dobu neurčitou tak platí i v novém roce ?

Doplňuji:
Smlouvu mám od 4.11.2013 🙂

Nejlepší odpověď
ahold

Ano platí.
Ke konci roku by platila pouze smlouva na dobu určitou s uvedením data ukončení.

Další odpovědi
anonym

Dohoda o pracovní činnosti uzavřená na dobu neurčitou platí na celou dobu trvání činnosti, nebo do doby vypovězení dohody některou ze smluvních stran.

marci1

Záleží na tom, od jakého data ji máte uzavřenou. Dohoda o pracovní činnosti se může uzavřít nejdéle na dobu 52 týdnů ( při 20ti hodinovém úvazku ).
http://www.pra­ce.cz/poradna/prav­ni-radce/detail/ar­ticle/dohoda-o-pracovni-cinnosti-vzor/
Doplňuji:
Omlouvám se, 52 týdnů se asi týká jen DPČ na dobu určitou. Takže Vaše smlouva bude platná i v příštím roce.