Kai

Když mám blokovaný internet v mobilu, ale budu ve WiFi zoně, tak můžu normálně zadarmo na internet?

Nejlepší odpověď
Alesh

Pokud máš v mobilu wifi a wifi zona je free, pak ano.
S netem od operátora to nemá nic společného.

Další odpovědi
Damiana

Myslím, že ho nesmíš mít přímo v nastavení telefonu zrušený. To ale lze upravit. Pokud ho pouze nemáš aktivovaný od některého operátora, k freeWiFi se připojit můžeš.

Wolf

Pokud se ujistíš, že internet před mobilního operátora opravdu nejede (máš ho zablokovaný operátorem, sama sis ho vmobilu vypla, atd…) a že jsi mobilem připojená k WiFi síti, tak ano.
Jak už tu zaznělo, když s epřipojuješ přes „internet v mobilu“, připojuješ se do sítě operátora a ten si to účtuje. Když se připojuješ do něčí WiFi sítě, je to to samé, jako kdyby sis přinesla počítač a připojila se do té počítačové sítě kabelem. S telefonem a operátorem to nemá nic společnýho.