alenad

Když mám android , tak musím si v mobilu platit ......

když má mobil wifi , tak i přesto si musím platit v mobilu internet ?
i když ho chci využívat – tak to je jasný , jinak by mi byl ten mobil vcelku k ničemu , jen na hovory a sms…
Prosím – nesmát se a neklepat na čelo , fakt to nevím – díky za každou odpověd …
Doplňuji:
kámoška má taky android a – pořád se jí tam něco cpe na aktualizaci , a říkala , že když není zrovna připojená , tak jí to něco dělá a jí to fakt vadí …

Nejlepší odpověď
jpau

Haha, ťuk ťuk, nemusíš.
Doplňuji:
Já Android nepoužívám, je vagón verzí a spoustu telefonů má různé modifikace od výrobce takže ti nemůžu konkrétně odpovědět.

Nicméně, přikláním se k tomu, že kámoška je blbá a neumí si to vypnout (protože opravdu vážně pochybuji o tom, že zrovna u Androidu by něco nešlo nastavit),

Další odpovědi
Duvemblejt

Nemusíš ,stačí zapnout WiFi a připojit se , platit se za to nemusí ;)

Bedy

Když má mobil wifi, tak nemusíte platit internet v mobilu. Stačí se připojovat přes wifi.

Jinak lze zakázat datové pakety v nastavení, takže seb na internet připojíte pouze přes wifi.