Pokročilý

Kdyz mam 3 emaily na seznamu, jak to udelat, aby mi zpravy chodily na jeden?

Mam 3 emaily a uz me nebavi porad se prihlasovat a odhlasovat na kazdy zvlast. Jak to udelat, aby mi lide posilali zpravy na vsechny emaily ale zpravy by mi dochazely jen na jeden z nich?

Doplňuji:
Nefunguje mi to :(((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stačí si ty schránky v nastavení schránky propojit. Vizte http://napoveda.seznam.cz/…
Doplňuji:
Souhlasím s kolegou beer - obraťte se tedy na technickou podporu Seznamu, jsou tam každý všední den od 8 do 18 hodin.

Vizte: http://napoveda.seznam.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Běž na ten účet, kam to míníš nechat přeposílat. Otevři mejly a nahoře uvidíš Nastavení. Klikni na to a tam máš Propojení schránek, vepíšeš jeden účet, přidáš. Totéž s účty dalšími.
Zkušenost
Doplňuji:
V tom případě něco deláš špatně - kontaktuj (ve všední den nejlépe) online podporu.
Málo informací..

Zlatý

Já to dělám přes filtry.

Otevře si seznam email, nahoře vpravo klikneš na "Nastavení", dáš "Filtry>Přidat nový filtr" a místo těch prvních třech otazníků (???) navolíš KAŽDÁ ZPRÁVA a místo těch druhejch navolíš POSLAT KOPII a vepíšeš adresu toho hlavního mailu, na kterej to chceš posílat. To samý pak provedeš i u toho druhýho nechtěnýho mailu. Hotovo.

Pokročilý

v nastavení dát upozornit a napsat ten mail.kam chceš,aby ti to poslalo upozornění.jinak filtr také u některých to funguje.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

jak to udělat abych měl taky víc emajlových adres a k čemu je to dobrý,prosím o radu

Pokročilý

Mika47

Normalne date zalozit ucet tam si zvolite jmeno heslo a vsechno. Ja mam treba jeden email do skoly. Jeden pro rodinu a kamarady kde se preposilaji ruzny ty blbosti a dalsi napr na objednavky pres internet a dulezite veci. Kdybych treba napsala na nabidku prace a tamhdhdb napsala napr. Pavlinecka. tutanek. Novakova. . . . . Tak... :D

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.