Michal Kole

Když mají ty top modelky, zpěvačky, herečky velikost poprsí od 3 výš, mají větší mléčné žlázy a víc mléka pro kojence ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ne. To, co dělá prsa větší a ještě větší je obyčejnej tuk. U kojení na velikosti nezáleží.

Další odpovědi
radce

Ne, ale líp se jim plave…

LejdyTerr

Jestli myslíš ty topmodelky, zpěvačky a herečky, které byly na plastických peracích, tak leda že by pak kojily tekutým silikonem..... Kam chodíš na tyhle otázky?

venkovan

Mají jen o trochu víc peněz, ale zas na druhou stranu větší starosti si udržet figuru, zůstat v zájmu médií. Tak ve svém výsledku nula k nule pojde. To je potom lepší Máňa z kravína. Když jde po návsi, tak její pohupujícím poprsím vytváří vzdušné víry a babkám lépe schne prádlo.
Na okraj – co Máně chodí po návsi, tak dědkové chodí na náves kropit prádlo. A báby dávají Máně spropitné, aby po návsi chodila častěji. Dědkové prý alespoň vylezou od telky a nebo z hospody a něco dělají (tedy nosí vodu na kropení).
Prý co lezou ven, tak nemají tak zas tak často vykropené trencle.

Kamionacka09

To je jen vrstva silikonu ty nebudou mit mleko temer zadny.