Když má někdo celkem žluté zuby, a pak si je každý den bude čistit opravdu pečlivě, budou bělejší, nebo už ne?

Nejlepší odpověď
beer

Pečlivým a pravidelným čištěním zubů dosáhneš jen takové bělosti, kterou máš v genech. Ale porcelánově bílou snad nemá nikdo, tuto barvu „dodá“ zubař za nemalý peníz a je na to více metod (bělení, implantáty..).

Další odpovědi
anonym

To by také musel přestat pít kávu a kouřit a možná,že by zuby byly bělejší!

montyjack

Přesně tak, pokud přestanete pít kávu, kouřit, jíst čokoládu a pečlivě si 3* denně čistit zuby hlavně musíte měnit zubní kartáček každých 5 dnů + používat ústní vodu kvalitní!!! Tak věřím že se výsledek dostaví do měsíce.

Zdroj: luzr.cz

Rocky

Měl jsem také zežloutle zuby, začal jse si je pravidělně čistit a k tomu jsem začal používat podr na bělené stojí cca 80kč a docela dost to pomohlo, ten rozdíl poznal každej kdo mě znal a kdo mě potkal.