Stingo

Když má kamion zatažené záclonky, znamená to, že v něm kamioňák spí?

Nejlepší odpověď
anonym

… nebo i …!

Další odpovědi
HonzikPernik

Ano, může tam spát nebo odpočívat.

ivzez

Znamená to, že má kamion zatažené záclonky, nic jiného.

[Což dává prostor fantazii tazatele i odpovídajících…]

kubimi

Nebo nechce, aby mu dovnitř každý ňouma koukal…

lexx

taky mohl jít do motorestu na svačinu a za holkama…

anonym

Pouští si na mobilu obrázky, pssst nerušit!

tony2412

jo spí a nebo tam má jednu sexuální pracovnici,nebo může taky koukat na záznam jednání našeho parlamentu v televizi.....

led

Nemusí, ale určite to znamená, že kamion nie je v pohybe… i keď v súčasnosti už jazdia aj autá riadené na diaľku, či pomocou elektroniky http://style.hnon­line.sk/auto-moto-130/auta-buducnosti-prichadzaju-sofera-uz-coskoro-potrebovat-nebudu-629902 , ale aj bez ľudského zásahu http://auto.sme­.sk/c/7899155/au­to-bez-sofera-sa-rutilo-dolu-kopcom-zrazilo-zenu.html

anonym

LEO – lehké erotické osvěžení