Zvědavý

Když má člověk rakovinu plic tak ke konci svého života zž nemůže dýchat ?

vůbec, na přístrojích, skoro vůbec – nebo jak ??

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud má nevyléčitelnou nebo neoperativní formu rakoviny, tak samozřejmě už nemá čím dýchat. Nemůže dýchat vůbec. Nepomůže ani kyslík, ani přístroje. Zažili jsme to nedávno v rodině. ☹

Další odpovědi
Pettrr

Zkus FOLAXAN, manželce se osvědčil při léčbě rakoviny prsu 3×2 tobolky denně. Máte-li v okolí někoho s prokázanou diagnózou rakovinového nádoru jakéhokoliv stupně a jakkoliv beznadějného rozsahu, neváhejte a v zájmu jeho vyléčení a záchrany jeho života použít tento účinný prostředek, nejlépe samozřejmě pod lékařským dohledem.
Doporučuji
Doplňuji:
Spravna adresa je: www.folaxan.com

Zdroj: www.folaxan.cz