Když letos skončí ekonomický svět, bude válka? Mluví o tom polský jasnovidec.

http://strefa­tajemnic.onet­.pl/przepowied­nie/to-koniec-swiata-jaki-znamy,1,5316877­,artykul.html

Nejlepší odpověď
beer

Stát se může ve světě cokoli. A jasnovidec proto může předvídat totéž ))
Doplňuji:
Jsou to šarlatáni, nevěř jim.

Další odpovědi
badisko

no pravdepodobne to bude mit stejne nasledky jako. 21. 12. 2012 asi vis ocem mluvim…

Beer4Real

polsky neumím, ale jestli jde jen o ekonomiku tak by vůbec neuškodilo kdyby ti nejbohatší přišli o většinu svých peněz a žili sme všichni stejně :)
a např. věštec či jasnovidec Nostradamus předpověděl taky válku a obrovskou ekonom. krizi na přelomu 2011/2012 a nic z toho.
Si uvědomte že nějaký člověk i sebelepší jasnovidec nemůže vědět ani předurčit dějiny lidstva, to vé jenom ten nejvyšší.