Radomír.cz

Když letíte/jedete do zahraničí, očkujete se, nebo ne?

Očkování do zahraničí

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Funna

Ne, neočkuji se.

chybí tu kolonka jiné a je to nevhodně položená otázka, protože není uvedeno kam do zahraničí…běžně po civilizované Evropě, což je také zahraničí, se není třeba se očkovat vůbec, ale třeba do Indie vyjdou všechna doporučená očkování docela draho…

Další odpovědi
marci1

Ano, očkuji se.

Pokud se jedná o „nebezpečnou“ destinaci, tak ano.

mike beneš

Ano, očkuji se.

led

Ano, očkuji se.

Očkovanie pred cestou do zahraničia sa delí na povinné a dobrovoľné.
Sú oblasti, kde vás bez povinného očkovania ani nevpustia.
Dobrovoľné očkovanie si odsúhlasujete sám na základe informácií o destinácií a po porade s lekárom.
Okrem toho je dobré používať aj prevenciu proti neprispôsobivej strave a nápojom počas pobytu, pokiaľ to je možné, štamperlík ostrého na raňajky a vodu piť len z fľaše (možno aj z pohára, ale z fľaškovej vody, nie z vodovodu).

zjentek

Ne, neočkuji se.

jen když to musí bejt

zebra8

Ne, neočkuji se.

da ny

Ne, neočkuji se.

Nejezdím do nebezpečných destinací.