Tizh19

Když lalala je lelele, a lelele je lilili, je lalala lilili?

Když lalala je lelele, a lelele je lilili, je lalala lilili? Tuhle otázku strašně moc slýchávám, ale nikdo nikdy nezná správnou odpověď. Kdysi byla podobná i u Národních srovnávacích zkoušek.

Nejlepší odpověď
Alesh

lalala = lelele, lelele = lilili, pak lalala = lelele = lilili, pak lalala = lilili

Další odpovědi
bolak

já bych řek že „může bejt“, jde o to že to druhý lelele může bejt úplně jiný lelele než to první lelele, a pak lalala lilili nebude ani náhodou!

mosoj

lalala není lelele, lelele není lilili, pak lalala je lalala

klob 1, když už, tak oxid vodnatý.
Doplňuji:
klob1 zpět. Máš pravdu i když ji nemáš

Hamon

Matematický důkaz:
lalala = x;
lelele = y;
lilili = z;
x = 1;
y = x ⇒ y = 1;
z = y ⇒ z = 1
x = 1, z = 1 ⇒ z = x ⇒ lilili = lalala

klob1

Jinak to slyším poprvé tototo…Kde ty?
Není ..
to ne! Přece, by to třetí mělo být lilili je lalala,to ví i v řece…,aby to bylo přesné,podle slovosledu nebo postupnosti.
nemůže být,když lalala je lelele
každopádně je to všechno stejné pak?takže by to bylo
jinak jako je lalala i lilili
je to jako by jsme jedné věci říkali třeba jinak,ale jednalo by se o to samé..
Voda je H2O, H2O je oxid vodný,oxid vodný je voda..

marci1

Lalala není lilili. Lalala je lelele.

Sarrow

Ano je.

Lelele a lilili jsou jsou synonyma pro lalala.
Doplňuji:
Když bobek je ho*no a ho*no je výkal, je bobek výkal?