bolak

Když kupujete mlíko, díváte se na to jestli je plnotučný, polotučný nebo nízkotučný?

A poznáte rozdíl v chuti?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedívám & poznám

Doplňuji:
U nás v samoobsluze se prodává pouze mléko polotučné. Jsem neviděla zelenou a červenou krabici (myslím) ani nepamatuji. Ale mléko kupuji tak jednu krabici jednou do týdne, a někdy i méně.

Další odpovědi
RedC22

Dívám & poznám

Nízkotučný je hnus.

Lucijej

Dívám & poznám

Nízkotučné mléko už není mlékem, to je jen obarvená voda a to, co dělá mléko mlékem tam už dávno není – nemá žádnou výživovou hodnotu a chuť prachmizernou.

iceT

Dívám & nepoznám

Většinou beru polotučné,někdy i plnotučné i bio,ale moc rozdílů v nich není.Samozřejmě,že biomlíko je trochu lepší,ale stejně se nedá srovnat s mlíkem s mlíkomatu.

briketka10

Nekupuju mlíko.

kupuju Sojové mléko Zajíc :D
na jiné než sojové mám alergii..
Doplňuji:
všem vám docela závidím ten požitek..
ještě si kupuju višňový a obyčejný kefírek musí být hodně vychlazený :)

fablen

Dívám & poznám

kupuji polotučné nebo plnotučné

Damiana

Dívám & poznám

Kupuji mléko od farmáře. Když náhodou(!) v obchodě – tak zásadně plnotučné od Madety. Myslím, že jak člověk jednou ochutná opravdu kvalitní, husté a voňavé mlíčko, od ředěného hnusu ho pak pozná už velmi snadno. Na tu chuť se jen tak nezapomene. Miluji ledové mléko, k tomu celozrnný rohlík, čerstvě utržené, posolené rajče – hmm, ta vůně a pochutnání si po ránu venku na chatě – paráda!
🙂
Btw – nízkotučné mléko – to jsou jen vypláchnuté trubky, fujtajksl! ☹

vlk samotař

Nekupuju mlíko.

Doplňuji:
Nekupuji v obchodech, chodím do automatu /vyzkoušej a hned poznáš rozdíl/ http://www.zdje­senik.cz/mlec­ne-bary.htm

Pudlík

Nedívám & poznám