Když kuchařky uvaří v jídelně fabriky ráno, tak dostanou z rána jídlo pak i lidé na noční směně,či se vaří průběžně dál?

Nejlepší odpověď
mojitek

Průběžně se ve fabrikách nevaří.Ty kuchařky tam jsou jen do vydání obědů a pak se jen uklidí a jde se domu. Jinak ty hotovky se smí pozdržet v chladících zařízeních k tomu určených-fabriky to většinou mají,takže není problém. Tam,kde tato zařízení není se smí vydávat max. tu dobu co zmínila gecco.

Další odpovědi
gecco

Nemyslím, že by se vařilo průběžně…
Hotovky se smí podávat nejdéle 3 hodiny po jejich dohotovení, takže kuchařky prostě

  • uvaří oběd
  • uklidí kuchyni
  • uvaří večeři

Mezi obědem a večeří se prostě smí podávat jen ´minutky´…
😉

Drap

V každé fabrice je to zavedeno jinak. Nelze jednoznačně odpovědět.

anonym

Hele, gecco, napiš mojitkovi, že jsi chlap! 🙂

gecco

Šak on si všimne…
😉

mojitek

soráááč :D

mojitek

:DD