Avatar uživatele
Miroslavst

Když kráva pije jen vodu, jaktože z ní teče mlíko?

Když kráva pije jen vodu, jaktože z ní teče mlíko?
Doplňuji:
To Cinda:
ale žena kojí jen když porodí, kdežto kráva má mléko stále. a už jste viděla, že by žena dala každý den mléko pro celou rodinu tak jako kráva?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, okoun, Jahoda, Marunka, anonym před 5144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

protože se v podstatě jedná o mateřské mléko pro telata, vytvářené mléčnými žlázami. Je to velice složitý produkt přizpůsobený čtyřžaludečnímu traktu krávy, proto je jeho pití pro jakéhokoli živočicha s jedním žaludkem * včetně člověka – pomalou sebevraždou.
Doplňuji:
Jak napsali Harvey a Marilyn Diamondovi v knize Fit pro život: „Viděli jste někdy pít psa od koně? Ne? … Viděli jste tedy pít člověka od krávy? … [Oba] Případy jsou stejně směšné.“

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Má složitý systém ,který přeměňuje vodu na mléko.a není to jednoduchý proces.Položit takovou otázku, bych od vás nečekal!Doplněk od Cindy ,je trestuhodný.Vy jste matka,nebo budoucí matka......?
Doplňuji:
Udělal jsem hrubou chybu,že jsem odpovídal.To Cindy: a další palec dolů máte ode mne! Michal.

Zdroj: Konzultace s právníkem

Upravil/a: Michal

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Pro Cindu: to si klidně ztěžujete. Vaše odpověď je hloupá a neuspokojivá. Tak se těm palcům nedivte. Taky jsem vám jeden dala. Naopak pánové palec nahoru, protože mají oba pravdu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ajadom

Tak za prvé píše se „jak to že“ a „mléko“.
Za druhé (kolik vám je?)Žena kojí i kráva dojí jen když porodí/otelí se.
Kráva je před otelením jalovice a z ní nenadojíte nic. Po otelení dává mléko několik let, ale musí být pravidelně dojena.
Žena po porodu může kojit taktéž i několik let dokud je schopna a také musí stále kojit jako kráva dojit. Dříve se zdravé ženy jako kojné i živily. A že byly dobře placené a živené hlavně vrchností neboli panstvem, kdy si ženy nechtěli kazit postavu-poprsí či ze společenských důvodů a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Proč žena pije vodu a přesto kojí?! Pane jděte zpátky do základní školy
Doplňuji:
Jeje dva palce dolu no to je vrchol, hned to sem napíšu a budu si stěžovat!

Upravil/a: cinda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A taky ode mne to Cinda mate palec dolu,a co jste se naucila Vy v te zakladni skole!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby