Ni(c)k

Když koupím IPhone v originálním Apple storu ale v Kanadě (popřípadě kdekoli jinde) mohu ho pak reklamovat v českém AS?

Odpovědi
arachis

Nezbývá než počkat do rána a do nějakého českého zatelefonovat. Podle mě je to možné u řetězců v rámci republiky.

briketka10

Ano můžeš.

McArthur

Ano, lze to, ale za podmínek prodeje v Kanadě. Tj. záruka je obvykle 12 měsíců, programy výměny dílů určené pro evropské zákazníky se Tě nebudou týkat atd.

Jeden z autorizovaných českých servisů: http://www.ces­kyservis.cz/sluz­by/servisni-sluzby/apple/