bolak

Když kamarád loni přišel při horolezeckým výstupu o oko, neměl by na očním platit jenom 15Kč?

Odpovědi
hanulka11

to se naplatí za oko , nemyslíš

Drap

Jistou logiku to sice má, ale vládní úprava je 30 korun za pacienta, protože jim došlo, že slepý by měl potom na očním nulovou platbu, a stát by zbytečně přišel o peníze

Nikkol

Platí se za jakékoliv vyšetření. Nezáleží na tom kolik částí těla vyšetří .

Děda Louda

Platba je stanovena za návštěvu (u) lékaře. Kolik procent pacientovy tělesné schránky je předloženo, nerozhoduje.

david22

tys mi zase zvednul náladu :D díky