Michal Kole

Když jste v nemocnici jak to děláte s kouřením ? Kde si zapalujete ? Jste tak drzí, že si zapálíte v pokoji v posteli ?

Nejlepší odpověď
Drap

Když jsem naposledy ležel v nemocnici, asi pžed 35 léty, tak jsme chodili kouřit buď na balkón, nebo před budovu , večer a v noci jsme kouřili na záchodku

Další odpovědi
badisko

stejne jako drap ..akurat ta doba nesedi to jsem byl este na houbach…nejsem takovej pametnik..lol

Ella

s holčinou, se kterou jsem ležela na pokoji v Rakovníku, jsme chodily kouřit na balkón, který je na každém patře v jídelně (společenské místnosti?)… byl tam i popelník, takže jsme nebyly první ani poslední… myslím, že tam chodí i sestry…

myslím, že žádnej člověk s trochou zdravého rozumu si nezapálí v nemocničním pokoji v posteli…

briketka10

tak takhle drzá jsem určitě nebyla, ale beru si vždy
E-cig. a když můžu už vstát třeba po 3–4 dnech
šup na kávičku a cigaretku, chodím tam, kde kouří
sestřičky, jinak v naší nemocnici je přísný zákaz, i
když před Ortopedií jsou 2 velké popelníky, tak tam
jdu jen při kontrole stojí tam hodně saniťáků :))

anonym

Jsem nekuřák, a ani nějak neplánuji začít =)

samicek333

Nekouřím, ale většinou vidím lidi kouřit před nemocnicí nebo ve společenské místnosti, což mi přijde trochu špatný – smrad je z toho pak i na chodbách.

BANAN93

naštěstí v nemocnici nikdy nejsem( „ťuk,ťuk ťuk na dřevo“) jen jako malý nějaká ta kýla. Teď kouřím, ale v nemocnici bych nekouřil – občas v tomhle období mě trochu zazloběj průdušky a tak třeba tejden nekouřim a přežiju to, v nemocnici bych to vydržel, zvlášť s plicním onemocněním je to trošku urážka pro doktory, ale jestli se nestydíš ,že jsi v léčebném procesu, tak tam vždy je nějaké místo kde se kouří.

Ale myslím, že když ti je fakt nejhůř tak na nějaké cigáro ani nepomyslíš

zzzzz

Já byla v nemocnici jen jednou a to jsem v té době ještě nekouřila. Nikdy bych si nedovolila zapálit na pokoji nebo na WC.