Zlatý

Když jste v nemocnici jak to děláte s kouřením ? Kde si zapalujete ? Jste tak drzí, že si zapálíte v pokoji v posteli ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jsem naposledy ležel v nemocnici, asi pžed 35 léty, tak jsme chodili kouřit buď na balkón, nebo před budovu , večer a v noci jsme kouřili na záchodku

Další odpovědi:

Zlatý

stejne jako drap ..akurat ta doba nesedi to jsem byl este na houbach...nejsem takovej pametnik..lol

Stříbrný

s holčinou, se kterou jsem ležela na pokoji v Rakovníku, jsme chodily kouřit na balkón, který je na každém patře v jídelně (společenské místnosti?)... byl tam i popelník, takže jsme nebyly první ani poslední... myslím, že tam chodí i sestry...

myslím, že žádnej člověk s trochou zdravého rozumu si nezapálí v nemocničním pokoji v posteli...

Zlatý

tak takhle drzá jsem určitě nebyla, ale beru si vždy
E-cig. a když můžu už vstát třeba po 3-4 dnech
šup na kávičku a cigaretku, chodím tam, kde kouří
sestřičky, jinak v naší nemocnici je přísný zákaz, i
když před Ortopedií jsou 2 velké popelníky, tak tam
jdu jen při kontrole stojí tam hodně saniťáků :))

Bronzový

Jsem nekuřák, a ani nějak neplánuji začít =)

Bronzový

Nekouřím, ale většinou vidím lidi kouřit před nemocnicí nebo ve společenské místnosti, což mi přijde trochu špatný - smrad je z toho pak i na chodbách.

Bronzový

naštěstí v nemocnici nikdy nejsem( "ťuk,ťuk ťuk na dřevo") jen jako malý nějaká ta kýla. Teď kouřím, ale v nemocnici bych nekouřil - občas v tomhle období mě trochu zazloběj průdušky a tak třeba tejden nekouřim a přežiju to, v nemocnici bych to vydržel, zvlášť s plicním onemocněním je to trošku urážka pro doktory, ale jestli se nestydíš ,že jsi v léčebném procesu, tak tam vždy je nějaké místo kde se kouří.

Ale myslím, že když ti je fakt nejhůř tak na nějaké cigáro ani nepomyslíš

Zlatý

Já byla v nemocnici jen jednou a to jsem v té době ještě nekouřila. Nikdy bych si nedovolila zapálit na pokoji nebo na WC.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.