Oprah

Když jste se vdávaly…

…vyplňovaly jste ve svatebním salonu nějaký formulář?Ohledně oznámení, datumu svatby, místa konání apod., co vše se tam asi píše?Děkuji

Nejlepší odpověď
led

„protokol o svadbe“ podpisovali sme my ako manželia, naši svedkovia a oddávajúci úradník

Další odpovědi
mišula4

Ve svatebním salónu? Vůbec ne, jedině, pokud Vám tento salon tu svatbu organizuje, jinak ne – pozor ať nepodepíšete nějakou objednávku! My měli ze salonu půjčené jen šaty, ostatní jsme si zařizovali sami.

mirka151

Vdávala jsem se v minulém stoleí ,ale myslím ,že je to stále stejné jen místa konání byla důstojnější.Dnes mi to příjde jak fraška ty svatby v balonu, pod vodou , válející se svatebčané pod utrženou vyhlídkou atd. Ana rozdíl od svatby v minulém století je nutnost!!!!!!!!u­zavřít PŘEDSVATEBNÍ SMLOUVU!!!!! Hlavně když je dnes moderní ,že si mladé ZLATOKOPKY BEROU Z LÁSKY TY STARÉ UBOŽÁKY!!!!!!