Deli

Když jste na dovolené u moře, bojíte se žraloků? Díváte po hladině či do hloubky pod sebe? Nebo Vás to ani nenapadlo?

Nebo se bojíte něčeho jiného, medůz, ježků…
Cítíte respekt k tomu, co všechno žije v moři?

A napadlo Vás, jaké ryby mohou žít třeba v hlubinách našich přehrad? Bojíte se, když plavete v kalné české vodě???

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Ničeho takového se nebojím,protože se v moři koupu pouze „ze zoufalství“.Jak už jsem psal,raději trávím čas ve stínu lodžie s vínkem,pěknou knihou a cigárkem.A nebojím se ani „potvor“,které určitě žijí v hloubkách našich přehrad.Vím,že je potápěči při kontrole hráze Lipenské přehrady potvrdili,že tam jsou.Ti se ale drží v hloubce a na hladinu,kde je pro ně nízký tlak nevyplavou.Ale i kdyby mě nějaká ta rybička „kousla“,pořád je šance,že mi jednou zůstane na háčku,potom na pekáči,a to kousnutí jí s chutí oplatím 🙂

Další odpovědi
Andělé

Tak na kraji moře ne,ale jakmile jsme plavali k bojce,už mě napadaly lecjaké myšlenky. Většinou dál od břechu častěji šplouchla sem tam nějaká rybka,občas medůza apod.a to už jsem před očima „viděla“ žraloka.
Čím dál od břehu,tím větší strach jsem měla..Za bojku se nesmí a i kdyby mohlo,neplavala bych,strachy bych se po…nikdy nevíte,co se tam zatoulá…:-D
Doplňuji:
Omlouv.se za překlep ve slově břechu-správně je břehu..