Michal Kole

Když jste byli v nemocnici nebo v jiném zdravotnickém zařízení, chodili jste kontrolovat noční sestru zda nespí ?

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsem byla v nemocnici, tak mi bylo většinou tak mizerně, že jsem byla ráda, když jsem mohla spát já sama.
Kontrolovat personál bylo mimo mé zájmy.

Další odpovědi
ministri

Ne, jenom když jsem šel kouřit na záchod, tak jsem v to doufal.

hanulka11

chodila jsem se dívat ,jestli se nekoupe:D:D

Rocker

Sestry chodily kontrolovat nás.

venkovan

Ano.
A nespala.
Tak jsem jí pomáhal skládat obvazy, polštářky apod.

anonym

V nemocnici znám jen porodnici a lékařák kde jsem pobývala při návštěvách bývalého manžela.. Kdybych už musela v nemocnici být a bylo mi lépěji, nelezla bych za sestřičkami, ale za doktory, to dá rozum!

lukas.zmizik

já nikdy v nemocnici nebyl, ale kdybych byl, tak ano, chodil bych kontrolovat sestřičku, zda nespí…

hanny 2

Když jsem pracovala v nemocnici,tak nás chodila někdy na noční kontrolovat vrchní sestra,jestli nespíme.Byly to docela šoky,když se tam potichu zjevila uprostřed noci!

AndreiRanger

Mě se několikrát podařilo sestřičku „vzbudit“ když jsem něco potřeboval, ale upřímně je mi jedno zda spí či nikoli, mají toho dost a navíc žádná sestra nespí tvrdým spánkem, je to spíš taková relaxace a když se něco šustne jsou schopné jednat. ( většina z nich)