Avatar uživatele
Michal Kole

Když jste byli v nemocnici nebo v jiném zdravotnickém zařízení, chodili jste kontrolovat noční sestru zda nespí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Wang, anonym, anonym, JájsemRaibek před 4111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když jsem byla v nemocnici, tak mi bylo většinou tak mizerně, že jsem byla ráda, když jsem mohla spát já sama.
Kontrolovat personál bylo mimo mé zájmy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ministri

Ne, jenom když jsem šel kouřit na záchod, tak jsem v to doufal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

chodila jsem se dívat ,jestli se nekoupe:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Sestry chodily kontrolovat nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano.
A nespala.
Tak jsem jí pomáhal skládat obvazy, polštářky apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V nemocnici znám jen porodnici a lékařák kde jsem pobývala při návštěvách bývalého manžela.. Kdybych už musela v nemocnici být a bylo mi lépěji, nelezla bych za sestřičkami, ale za doktory, to dá rozum!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

já nikdy v nemocnici nebyl, ale kdybych byl, tak ano, chodil bych kontrolovat sestřičku, zda nespí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Když jsem pracovala v nemocnici,tak nás chodila někdy na noční kontrolovat vrchní sestra,jestli nespíme.Byly to docela šoky,když se tam potichu zjevila uprostřed noci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Mě se několikrát podařilo sestřičku „vzbudit“ když jsem něco potřeboval, ale upřímně je mi jedno zda spí či nikoli, mají toho dost a navíc žádná sestra nespí tvrdým spánkem, je to spíš taková relaxace a když se něco šustne jsou schopné jednat. ( většina z nich)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek